Artemide Prague Official očima Svoboda & Williams

Špičková svítidla italské značky Artemide zakoupíte v Praze ve specializovaném showroomu, situovaném v samém centru Prahy.

Designová svítidla a osvětlovací systémy světové značky Artemide patří mezi opravdovou špičku nejen vzhledem ke svému vynikajícímu designu, ale i perfektnímu technickému provedení.

O prvotřídní kvalitě této značky hovoří také fakt, že svítidla Artemide najdete ve sbírkách Muzea moderního umění v New Yorku a v dalších muzeích moderního umění a designu po celém světě.

Na vytváření svítidel Artemide se podílejí ti nejlepší světoví designéři a architekti, kteří udávají směr ve světě designu. Od roku 1958, kdy byla značka Artemide založena, se neustále snaží hledat nové směry a zdokonalovat používané technologie a materiály.

Sortiment svítidel Artemide nabízený v České republice zahrnuje proslulá interiérová svítidla klasické kolekce Artemide, ručně vyráběná skleněná svítidla Artemide COLLEZIONI, svítidla s možností volby barvy a teploty světla METAMORFOSI, osvětlovací systémy Artemide ARCHITECTURAL i venkovní svítidla s LED zdroji.

V Praze najdete showroom Artemide v Myslíkové ulici číslo 9 na Praze 1.

Vedle velkého množství svítidel a osvětlovacích systémů vám zde bude nabídnut i veškerý servis související s osvětlením interiérů a exteriérů včetně odborného servisu od přípravy projektu až po jeho konečnou realizaci.

Pokud milujete moderní nadčasový design a inovativnost spojené s vysokou kvalitou, pak pro vás neexistuje jiná volba než luxusní italská svítidla Artemide.

Adresa: Artemide Showroom Praha, Lightborn s.r.o. Myslíkova 9, Praha 1

Tel: +420 731 803 115, +420 605 240 574

Email: artemide@artemide-obchod.cz

Web: www.artemide-obchod.cz

Fb: www.facebook.com/artemidePrague

Zdroj:

Svoboda & Williams:
http://www.svoboda-williams.com/lifestyle/clanek/518-artemide/
http://en.svoboda-williams.com/lifestyle/article/518-artemide/

Prague-Stay.com:
http://prague-stay.com/lifestyle/review/1281-artemide/
http://cz.prague-stay.com/lifestyle/clanek/1281-artemide/