Artemide nově najdete v lifestylovém katalogu realitní kanceláře Svoboda & Williams

Pokud jste někdy pátrali po luxusní nemovitosti ke koupi či pronájmu, pravděpodobně jste při tom narazili na realitní kancelář Svoboda & Williams. Ta se zaměřuje právě na prémiový segment realit a už řadu let nabízí realitní full service, který zahrnuje nejen vše s prodejem a pronájmem spojené, ale i služby v oblasti správy nemovitostí, investic a developmentu.

 

Svoboda & Williams současně provozuje značku FeelHome, zaměřenou na cenově dostupnější nemovitosti, a platformu Prague Stay. Přes tu si na pár dní nebo týdnů můžete pronajmout luxusní apartmán v srdci Prahy.

 

Jasné zaměření na prvotřídní nemovitosti podtrhl rok 2017, kdy se Svoboda & Williams stala exkluzivním partnerem Christie’s International Real Estate. Díky spolupráci s touto mezinárodně etablovanou realitní sítí rozšířila Svoboda & Williams své portfolio o pohádkově krásné nemovitosti na plážích, u jezer a hor nebo v zahraničních metropolích.

 

I přes zahraniční spolupráci zůstává sídlem této kanceláře Praha. A protože ve Svoboda & Williams Prahu znají opravdu dobře, dali dohromady rozsáhlého online průvodce pražským lifestylem. Najdete v něm to nejlepší z pražské kulturní scény, gastronomie, architektury i designu. Není tedy divu, že tam nechybíme ani my! Přečíst si o nás můžete zde.